baner #1
baner #2

Wieś Lipowa...

baner # 3

 

 
 
07.10.23
Spotkanie podsumowujące operacji KSOW

 

 Słowo przewodnie...

Witamy serdecznie Państwa na stronie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Lipowa. Znajdują się tutaj obszerne informacje na temat rozwoju wsi, stowarzyszenia oraz samego sołectwa. Szczególnie zachęcamy do regularnego odwiedzania zakładki  „Galeria zdjęć”, która ukazuje foto- historię prac i działań grupy ludzi, która przeorganizowała się w Grupę Odnowy Wsi a następnie w Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Lipowa. Strona jest systematycznie aktualizowana, wstawiane są kolejne informacje. Mamy nadzieję, że będzie to miejsce szczególnie ciekawe i przyjazne mieszkańcom naszej małej ojczyzny jaką jest sołectwo Lipowa.

 


 
Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Lipowa, jako partner Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, zakończył realizacje projektu pt. Ekosystemy terenów wiejskich - identyfikacja i znaczenie dla środowiska lokalnego.

 
Spotkanie podsumowujące realizacje operacji KSOW
Zapraszamy do Lipowej na Spotkanie podsumowujące realizacje operacji KSOW pt. Ekosystemy terenów wiejskich - identyfikacja i znaczenie dla środowiska lokalnego. Szczegóły na plakacie.
 
Kolejne warsztaty z Zadrzewień śródpolnych
Zapraszamy wszystkich mieszkańców terenów wiejskich Gminy Grodków na ostatnie już warsztaty w ramach realizowanej operacji KSOW. Temat tych warsztatów to: Zadrzewienia śródpolne - koncepcja. Zapisy i więcej informacji pod tel. 663 516 355 i na plakacie.
 
Drugie warzsztaty z okulizacji drzew owocowych
Zapraszamy mieszkańców terenów wiejskich Gminy Grodków na drugie warsztaty pt. Szczepienie drzew owocowych - okulizacja. Dla tych, co nie zapisali się na termin pierwszy, mamy termin drugi. Szczegóły i więcej informacji pod tel. 663 516 355 i na plakacie.
 
Warsztaty z okulizacji drzew owocowych
Zapraszamy mieszkańców terenów wiejskich Gminy Grodków na warsztaty pt. Szczepienie drzew owocowych - okulizacja. Zapisy i więcej informacji pod tel. 663 516 355 i na plakacie
 
pełny HTML | wersja mobilna