baner #1
baner #2

Wieś Lipowa...

baner # 3

 

 
 
07.10.23
Spotkanie podsumowujące operacji KSOW

 

 Słowo przewodnie...

Witamy serdecznie Państwa na stronie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Lipowa. Znajdują się tutaj obszerne informacje na temat rozwoju wsi, stowarzyszenia oraz samego sołectwa. Szczególnie zachęcamy do regularnego odwiedzania zakładki  „Galeria zdjęć”, która ukazuje foto- historię prac i działań grupy ludzi, która przeorganizowała się w Grupę Odnowy Wsi a następnie w Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Lipowa. Strona jest systematycznie aktualizowana, wstawiane są kolejne informacje. Mamy nadzieję, że będzie to miejsce szczególnie ciekawe i przyjazne mieszkańcom naszej małej ojczyzny jaką jest sołectwo Lipowa.

 

Pierwsze warsztaty w ramach realizacji operacji KSOW
Zapraszamy wszystkie chętne osoby z terenów wiejskich Gminy Grodków na warsztaty. Temat: Zadrzewienia śródpolne - inwentaryzacja. Zapisy i więcej informacji pod nr 663 516 355. Szczegóły na plakacie
 
Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Lipowa informuje, że w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020, Plan operacyjny na lata 2018-2019, jako Partner Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich realizuje operację pn. „Ekosystemy terenów wiejskich – identyfikacja i znaczenie dla środowiska lokalnego”.

 
pełny HTML | wersja mobilna