baner #1
baner #2

Wieś Lipowa...

baner # 3

 

 
 
07.10.23
Spotkanie podsumowujące operacji KSOW

 

 Słowo przewodnie...

Witamy serdecznie Państwa na stronie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Lipowa. Znajdują się tutaj obszerne informacje na temat rozwoju wsi, stowarzyszenia oraz samego sołectwa. Szczególnie zachęcamy do regularnego odwiedzania zakładki  „Galeria zdjęć”, która ukazuje foto- historię prac i działań grupy ludzi, która przeorganizowała się w Grupę Odnowy Wsi a następnie w Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Lipowa. Strona jest systematycznie aktualizowana, wstawiane są kolejne informacje. Mamy nadzieję, że będzie to miejsce szczególnie ciekawe i przyjazne mieszkańcom naszej małej ojczyzny jaką jest sołectwo Lipowa.

 

Przedstawiamy Państwu broszurę. Jest ona podsumowaniem tematyki poruszanej podczas warsztatów realizowanych w ramach Operacji KSOW pt. "Wspólnie tworzymy i ochraniamy zasoby przyrodnicze wsi".

 
Już kończymy Nasze warsztaty. Były one bardzo inspirujące i uczące. Kto chciał sie czegoś dowiedzieć, ten na pewno wyszedł z tych warsztatów zadowolony i z dużym zasobem wiedzy. Zapraszamy na podsumowanie.

 
Szanowni mieszkańcy wsi Województwa Opolskiego. Rozpoczynamy zapisy na warsztaty prowadzone przez kadrę naukowa Katedry Ogrodnictwa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Podczas czterech warsztatów z tematyki: Sadownictwa, Winnic, Drzew i przyrody wiejskiej oraz Agrokultury i ochrony roślin, ziół,warzyw i grzybów jadalnych, zapoznacie się Państwo z możliwościami upraw i pogłębicie swoją wiedze.

 
pełny HTML | wersja mobilna